Donatori

ZA ONE KOJI ŽELE DONIRATI SREDSTVA

Uplate mogu izvršiti na žiro-račun otvoren kod:

Erste & Steiermarkische bank d.d.

SOLIN, Kralja Zvonimira 111

IBAN: HR3624020061100588346

 

POSLOVNI SUBJEKTI:

S obzirom na to da je naša Udruga neprofitna, financira se isključivo putem donacija i sponzorstva. Apeliramo na Vašu velikodušnost ukoliko njegujete korporativnu kulturu kroz društveno odgovorno ponašanje – potporom naše Udruge na najbolji način možete ostaviti trag humanosti prema djeci i mladima koji su nositelji naše budućnosti. Ono što Vam možemo ponuditi zauzvrat trenutno je jedno veliko Hvala u ime djece i nas volontera, jer je to najvrijednije i najiskrenije što možemo dati.

Prema hrvatskim zakonima, profitni sektor na taj način ostvaruje i porezne olakšice.

 

PRIVATNI SUBJEKTI:

Svi građani Republike Hrvatske koji žele pomoći radu naše Udruge mogu nas kontaktirati na e-mail: udr.duga@gmail.com ili na telefon 021/261- 352.

 

 

DONATORI:

Grad Solin

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *