Nacionalni dan borbe protiv nasilja nad ženama

Povodom obilježavanja dana borbe protiv nasilja nad ženama PU splitsko- dalmatinska ovaj petak, 22. rujna u vremenu od 10 do 12 sati organizira javnu prezentacija (info pult) u Solinu, u ulici Kralja Zvonimira (ispred poslovnice Hrvatske pošte), na kojoj će policijski službenici informirati građane o važnosti prevencije nasilja nad ženama, aktivnostima koje se poduzimaju u cilju prevencije takve vrste nasilja, kao i postupanju policije u slučaju dojave o nasilju. Zajedno s policijskim službenicima će građane informirati i naša voditeljica Centra za djecu, mlade i obitelj Ivana Teklić predstavljajući rad savjetovališta udruge “DUGA”.

This entry was posted on Četvrtak, rujan 21st, 2017 at 12:29 and is filed under Vijesti. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply