TRAŽIMO VOLONTERE!

Započeli smo s provedbom projekta Znanje = Socijalna integracija koji nam je odobrilo Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku.

Budući da provedba projekta uključuje aktivnost pomoći u učenju za učenike osnovnih škola, u potrazi smo za volonterima. Svi zainteresirani za pomoć djeci u učenju iz predmeta: matematika, hrvatski, engleski, fizika i kemija mogu se javiti putem e-maila: udr.duga@gmail.com ili na našu Facebook stranicu

Prijava treba sadržavati ime i prezime, završeni stupanj obrazovanja (navesti školu/fakultet), kontakt (mobitel ili e-mail) i naziv predmeta koji biste podučavali.

Rok prijave je do 31. siječnja 2018. godine.

This entry was posted on Srijeda, siječanj 17th, 2018 at 10:24 and is filed under Vijesti. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply