Nacionalni program “Živjeti zdravo”

Započeli smo s koordinacijom programa “Živjeti zdravo”!  Nacionalni program provodi Ministarstvo zdravstva, zajedno s Hrvatskim zavodom za javno zdravstvo i Nastavnim zavodom za javno zdravstvo, a sredstva za implementaciju osigurala je Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. U lokalnu organizaciju uključile su se brojne institucije i udruge s područja grada Solina, pa smo zajedničkim snagama osmislili aktivnosti za svibanj. Pozivamo sve zainteresirane građane da nam se pridruže! 🙂
Također, obavještavamo naše korisnike da će radno vrijeme Centra za djecu, mlade i obitelj varirati zbog provedbe navedenih aktivnosti!

 

This entry was posted on Srijeda, svibanj 15th, 2019 at 08:47 and is filed under Vijesti. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply