Obavijest o izmjenama u radu uzrokovanim pandemijom koronavirusa

Dragi naši korisnici i volonteri, obavještavamo vas da s radionicama pomoći u učenju krećemo u rujnu, a nadamo se i s programom individualnog savjetovališta. Kao i ostale udruge civilnog društva, zbog panedmije koronavirusa suočavamo se s financijskim problemima i drastičnim smanjenjem broja suradnika. Trenutačno prijavljujemo projekte na natječaje različitih institucija, u nadi da ćemo tako osigurati nastavak naših aktivnosti. Od kraja svibnja do početka rujna bavit ćemo se isključivo prijavama projekata i administrativnim poslovima. U ovom teškom razdoblju za sve nas, s nadom da ćemo se na jesen vratiti u normalni radni ritam, molimo vas za razumijevanje. Hvala vam od srca! 

This entry was posted on Petak, svibanj 22nd, 2020 at 09:01 and is filed under Vijesti. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply