Sat za Solin

Udruga “DUGA” te Vijeće za prevenciju kriminaliteta grada Solina organizirali su predavanje pod nazivom “Sat za Solin”. Slobodan Marendić, tajnik Vijeća je održao prezentaciju misije, vizije i strategije za grad Solin 2012.-2014., te pozvao sudionike predavanja. a i ostale građane da se uključe u rad udruge i pomognu drugima, a time i široj zajednici.

Svaki građanin može odvojiti bar jedan sat vremena i darovati ga zajednici, volontirati na način da pomaže djeci i mladima u učenju ili kroz kreativne radionice ili bilo koje druge korisne projekte. Zainteresirani se mogu javiti u Udrugu “DUGA”.

Više pogledajte u PP prezentaciji:

Sat za Solin 2011

This entry was posted on Petak, prosinac 23rd, 2011 at 13:21 and is filed under Vijesti. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply