Božićna radionica i druženje sa štićenicima samostana Sv. Rafaela

Tijekom prosinca 2017. godine, održana je radionica izrade božićnih čestitki koje su naši volonteri uručili štićenicima samostana sv. Rafaela. Ovo je prva ovakva akcija, a cilj nam je bio pokrenuti nešto novo u predblagdanskom vremenu darivanja te istovremeno aktivirati mlade u lokalnoj zajednici na određeni oblik humanitarnoga rada.
Izrada božićnih čestitki znak je pažnje prema ljudima kojima je ona uistinu potrebna, ali i način da pokažemo kako nije sve u materijalnom, da su ponekad dovoljni lijepa riječ i iskrena toplina srca kako bi se čovjek osjećao puno bolje. 

 

This entry was posted on Utorak, siječanj 16th, 2018 at 15:51 and is filed under Galerija, Vijesti. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply