Siječanj – sinonim za “Veseli tjedan” i početak novih aktivnosti

2018. godinu započeli smo s tradicionalnim “Veselim tjednom”, što znači da smo prvi tjedan ovog mjeseca igrali društvene igre, pekli palačinke, igrali nagradnu tombolu (odnosno osvojili lijepe nagrade 🙂 ) i organizirali smo kreativnu radionicu. Poznato je da slika govori tisuću riječi, pa dojmove veselog tjedna možete pogledati u našoj galeriji (foto: Jakov Teklić). 

Nadalje, u pripremi su nove aktivnosti pa vas pozivamo da pratite našu web i Facebook stranicu kako biste bolje bili informirani o svemu zanimljivom što vam pripremamo. 

 

This entry was posted on Utorak, siječanj 16th, 2018 at 16:08 and is filed under Vijesti. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply