Promotivni video – Centar za djecu mlade i obitelj

Iako djelujemo od 2010. godine, još uvijek nas sugrađani znaju upitati tko smo mi i što zapravo radimo. Zahvaljujući našem dragom volonteru Eriku Lončaru, snimili smo ovaj kratki video u kojem možete saznati više o našim projektima i aktivnostima. 2018. godina nam je donijela dosta dinamike, i dala nam je vjetar u leđa za daljnje projekte i inicijative. Uz pomoć naših divnih volontera, od početka godine održali smo preko 280 sati instrukcija za osnovnoškolce, nekoliko kreativnih radionica i večeri društvenih igara. Također, zahvaljujući timu našeg savjetovališta kojeg čine Ivana Teklić, Zvjezdana Atlaga i Renata Budzovačić, preko 20 roditelja i sugrađana dobilo je individualnu podršku od strane kvalificiranih stručnjaka. Zahvaljujemo se svima koji su podržali naše aktivnosti, prvenstveno Gradu Solinu, Ministarstvu za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, našim zaposlenicima i volonterima bez kojih ništa od navedenog ne bi bilo moguće. Za kraj, zahvaljujemo se svim našim korisnicima na ukazanom povjerenju, interesu za naše aktivnosti i svim trenucima koje ste nam uljepšali svojim dolaskom u Centar. Vi nas motivirate na daljnji trud i rad! 

U snimanju videa sudjelovali su: Ivana Teklić – osnivačica i dugogodišnja predsjednica udruge, Katarina Vučić – sadašnja predsjednica i voditeljica projekata udruge, Dalibor Ninčević – gradonačelnik Grada Solina, Zvonimir Parać – Koordinator projekta „Znanje= Socijalna integracija“, Leonora Burazin – volonterka, Marin i Kristina – učenici, Radojka Bućan i Dječje gradsko vijeće Grada Solina, Maja Majić i djeca iz DV Labud (popodnevna skupina). U skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka , svi sudionici dali su privolu za snimanje i objavljivanje ovog videozapisa.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *