Novi promotivni video projekta “Siguran kutak: lokalna mreža podrške za žrtve obiteljskog nasilja”

Naš projekt “Siguran kutak”, dobio je još jedan promotivni video 🎥🎞

Prošle godine, naglasak smo stavili na žene žrtve obiteljskog nasilja, a sada smo priču proširili na djecu (koja su najčešći svjedoci obiteljskog nasilja). Djeca često internaliziraju traumatizirajuća iskustva kojima su izložena, što uzrokuje otežan djetetov razvoj i snažno utječe na formiranje djetetove slike o sebi.

Smatramo da svako dijete ima pravo na sigurnost, ljubav i zaštitu. Moguće je imati kvalitetan život nakon proživljene traume, a podrška okoline je jedan od najvažnijih faktora u tom procesu.

Projekt “Siguran kutak: Lokalna mreža podrške za žrtve obiteljskog nasilja”, osmišljen je s ciljem pružanja psihosocijalne podrške žrtvama i svjedocima obiteljskog nasilja, a sredstva za njegovu implementaciju osiguralo je Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike.

Veliko HVALA svima koji su sudjelovali u stvaranju ovog videozapisa:

ULOGA: Maris Jozić

REDATELJ: Toni Mijač

DIREKTOR FOTOGRAFIJE: Andrea Kaštelan

ASISTENT KAMERE: Hrvoje Jadrić

Marija Anterić, Robert Jozić, Ivana Lučin, Obitelj Smith, Uršula Najev, Konstantin Haag, Lara Nekić, Igor Jurinić, Zorana Jurić Šabić

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *