Novi promotivni video projekta “Siguran kutak: lokalna mreža podrške za žrtve obiteljskog nasilja”

Naš projekt “Siguran kutak”, dobio je još jedan promotivni video 🎥🎞

Prošle godine, naglasak smo stavili na žene žrtve obiteljskog nasilja, a sada smo priču proširili na djecu (koja su najčešći svjedoci obiteljskog nasilja). Djeca često internaliziraju traumatizirajuća iskustva kojima su izložena, što uzrokuje otežan djetetov razvoj i snažno utječe na formiranje djetetove slike o sebi.

Smatramo da svako dijete ima pravo na sigurnost, ljubav i zaštitu. Moguće je imati kvalitetan život nakon proživljene traume, a podrška okoline je jedan od najvažnijih faktora u tom procesu.

Projekt “Siguran kutak: Lokalna mreža podrške za žrtve obiteljskog nasilja”, osmišljen je s ciljem pružanja psihosocijalne podrške žrtvama i svjedocima obiteljskog nasilja, a sredstva za njegovu implementaciju osiguralo je Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike.

Veliko HVALA svima koji su sudjelovali u stvaranju ovog videozapisa:

ULOGA: Maris Jozić

REDATELJ: Toni Mijač

DIREKTOR FOTOGRAFIJE: Andrea Kaštelan

ASISTENT KAMERE: Hrvoje Jadrić

Marija Anterić, Robert Jozić, Ivana Lučin, Obitelj Smith, Uršula Najev, Konstantin Haag, Lara Nekić, Igor Jurinić, Zorana Jurić Šabić

 

This entry was posted on Ponedjeljak, lipanj 6th, 2022 at 10:38 and is filed under Vijesti. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply