Počela je nova školska godina!Zazvonilo je prvo zvono u novoj školskoj godini i označilo početak učenja, pisanja zadaća i testova. ✏️📘

Ako vaše dijete ima poteškoće u savladavanju gradiva pojedinih predmeta ili se bori s usvajanjem radnih navika, javite nam se! U udruzi „DUGA“ pružamo besplatne instrukcije iz matematike, hrvatskog i engleskog jezika. Više informacija o slobodnim mjestima i upisima možete dobiti putem e-maila, inboxa ili telefona 021/261-352

Našim školarcima, njihovim nastavnicima i roditeljima želimo sretan početak nove školske godine! 🌈

🧡

This entry was posted on Ponedjeljak, rujan 5th, 2022 at 08:28 and is filed under Vijesti. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply